خدمات کلینیک خواب اورا اسلیپ

خدمات کلینیک خواب اورا اسلیپ

اورا  اسلیپ با حضور دکتر فریبا معینی پور متخصص اختلالات خواب یکی از بزرگترین کلینیک های تخصصی خواب ایران است. این مرکز دارای پیشرفته ترین و کارآمدترین متد درمان برای انواع اختلالات خواب می باشد. نیاز به خواب کامل و مفید ما را بر آن داشت تا این مرکز را ایجاد کنیم تا شما بتوانید با روش های بروز پزشکی درمان شوید و آسوده بخوابید.

خواب مانند سایر نیازهای بدن انسان لازمه زندگی بشر است. برخی عوامل بر خواب مفید افراد تاثیر می گذارد و باعث اختلالاتی در آن می شود. ما در کلینیک اورا اسلیپ با جدیدترین متد درمان، خوابی راحت به شما هدیه می دهیم. کادر متخصص ما با بروزترین و جدیدترین تجهیزات پزشکی در خدمت شماست تا تمامی مشکلات خواب تان را حل نماییم.


شماره های تماس:

09051207129

02126659154


خدمات مرکز تخصصی خواب اورا اسلیپ

درمان اختلالات خواب

در این مرکز اختلالات خواب زیر بصورت فوق تخصصی بررسی و درمان می شود.

درمان بی خوابی با متد های جدید

افرادی که دچار بی خوابی مزمن هستند، می توانند با مراجعه به کلینیک اورا اسلیپ توسط پزشک متخصص تحت درمان قرار بگیرند. بی خوابی یکی از دلایل بیماری های بدن است و تمرکز را کاهش می دهد. ما با جدیدترین متد روز دنیا در زمینه درمان بی خوابی همراه شما هستیم.

درمان خروپف با جدید ترین روش

انواع خروپف شدید و خفیف در مرکز اورا اسلیپ بررسی و درمان می شود. خروپف موقت خطری برای فرد ندارد اما اگر مستمر باشد، دلیلش انسداد مجاری تنفسی است که خطر ابتلا به آپنه خواب را افزایش می دهد. در کلینیک اورا بدون جراحی می توان این مشکل را برطرف کرد.

درمان آپنه خواب بدون جراحی و خونریزی

آپنه خواب به انسداد مجاری تنفسی در انسان می گویند که نفس کشیدن در خواب را دشوار می کند. آپنه خواب اگر درمان نشود، فرد به مشکلات تنفسی و قلبی عروقی دچار می گردد. آپنه خواب در مرکز اورا بدون نیاز به جراحی و با روش های کاملا استاندارد جهانی قابل درمان است.

دستگاه درمان خروپف و آپنه خواب (دیوایس دهانی)

دیوایس دهانی وسیله ای که توسط بیشتر متخصصان خواب پیشنهاد می شود و از طرفی عوارض جانبی جراحی را ندارد از طرفی بعد از مدتی رفته رفته اثر جراحی از بین میرود و مجدد بیماری باشدت بیشتری بر می گردد. دیوایس دهانی مانند دستگاه سی پپ CPAP ( یا فشار پیوندی مثبت پیوسته ) بزرگ نیست و موقع خواب شما را با محدودیت روبه رو نمی کند. دیوایس دهانی بعد از قالب گیری دهان فرد توسط کلینیک ما و زیر نظر دکتر فریبا معینی پور ساخته می شود.

درمان خواب سنگین به روش علمی

برخی از افراد خواب سنگینی دارند به نحئی که هوشیار نیستند و از اطراف خود خبر دار نمی شوند از طرف دیگر صبح با مشکل بلند شدن از خواب رو به رو هستند و با صدای هشداری که تنظیم کرده اند از خواب بیدار نمی شوند.

درمان خواب سبک

این که به خاطر یک عامل محیطی کوچک یا سروصدای کاملا آرام از خواب می پرید، مشکلی است که خیلی از مردم به آن دچار هستند. به چنین حالتی خواب سبک می گویند. خواب سبک اجازه نمی دهد تا شما کیفیت خواب خوبی داشته باشید و برای همین باید درمان شوید. درمان خواب سبک نیازمند آن است تا با یک متخصص اختلالات خواب صحبت کنید و با روش های درمانی مناسب معالجه شوید.

انجام تست خواب

ابتدا برای تشخیص نوع اختلال خوا در کلینیک اورا اسلیپ در طی یک شب آزمایش خواب انجام می دهیم. این آزمایش در مکانی بسیار آرام و راحت مانند منزلتان انجام می شود و در طی شب متخصصان وضعیت خواب شما را مطاله می کنند

خدمات زیبایی

یکی دیگر از خدمات کلینیک تخصصی اورا، خدمات زیبایی با بهره گیری از متخصصان این حوزه است.

جراحی دندان

دندان یکی از مهم ترین زیبایی های صورت است. علاوه بر زیبایی به ما در غذا خوردن کمک می کند. مشکلات دندان و جراحی آن در مرکز اورا با دندانپزشک مجرب و حرفه ای قابل درمان است.

خدمات وبسایت اورا اسلیپ orasleeping.com

وبسایت مرکز تخصصی اورا اسلیپ، پایگاه اطلاع رسانی و نوبت دهی این کلینیک می باشد. برای آشنایی و ارتباط بیشتر با کلینیک اورا، دریافت خدمات مشاوره ای و درمانی به سایت و صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید. ما در بخش فضای مجازی وبسایت به شما موارد زیر را ارائه می دهیم.

  • سیستم نوبت دهی و ارتباط با مرکز

شما می توانید جهت مشاوره و دریافت نوبت درمانی از طریق بخش تماس با ما، بهترین زمان مراجعه را دریافت کنید. همچنین به تلفن های مرکز اورا اسلیپ در هر زمان دسترسی داشته باشید.

  • معرفی خدمات مشاوره ای و درمانی کلینیک

در بخش خدمات کلینیک می توانید تمامی خدماتی که مرکز اورا ارائه می دهد را مشاهده کنید. همچنین اطلاعات کاملی از خدمات و روش های درمان این مرکز برای اختلالات خواب، تغذیه و زیبایی دریافت نمایید.

یکی از مهم ترین بخش های سایت اورا اسلیپ بخش مقالات است. در این بخش به بررسی تمامی موضوعات مرتبط با خواب پرداخته ایم و اطلاعات کاملی از بیماری ها، روش های درمان مفید و مضر، بهترین راه حل های درمان و عوارض اختلالات خواب، ارائه می دهیم. آشنایی با خواب مفید و عوامل مختل کننده آن می تواند به سلامتی تان کمک کند.

تیم متخصص اورا اسلیپ بصورت حضوری و آنلاین آماده خدمت به شما عزیزان در جهت رفع مشکلات و اختلالات خواب، تغذیه و زیبایی در کنار دکتر فریبا معینی پور با بهره گیری از جدیدترین استانداردهای جهانی است. آنچه هدف ماست، سلامتی جسم و روح شماست و در این راه تا بهبودی کامل در کنارتان هستیم.